У кожного з боржників свої “аргументи”. Комусь просто “не до вподоби тариф”, а у когось “принципова позиція”. Але незмінним залишається факт, що це ті люди, що живуть біля нас, за чужий рахунок!
![](https://gh.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-06_14-14-13-1024x762.jpg)
Як і раніше в будинку вивозиться сміття, проводиться прибирання та благоустрій прибудинкової території, намагаємося своєчасно сплічувати інші поточні рахунки за отримані об’єднанням комунальні послуги. І звісно, що грошей на всі забаганки сусідів не вистачає. Де ж їм взятися, якщо ті самі сусіди, що висувають умови, ні за що не сплачують? Тому отримуємо і утримуємо те, на скільки вистачає коштів. Хочеться більше? Запитайте у боржників: “Чому?”.
Є сусіди, що опинилися в скрутному становищі. Але, якщо подивитися на термін заборгованості, то все стає на свої місця – заборгованість системна і почалася ще до початку війни. У переважної більшості системних боржників немає не грошей – в них немає совісті!… Так і живемо.